Išmanūs prožektoriai

Prožektorius seklys LED 8W, WiFi, IP kamera

 

Tai puikus Jūsų  namų kiemų, nutolusių sodybų, automobilių aikštelių ir t.t. SARGAS: teritorijos apšvietėjas, seklys informatorius su puikia atmintimi ir nekviestų svečių drausmintojas.

Prietaisą sudaro LED 8x1W prožektorius, IP vaizdo kamera su SD kortele, WiFi komunikatorius, garso kanalas įrašyti ir transliuoti pranešimus, šilumos judesį  fiksuojantys jutikliai  bei  elektros variklis, pasukantis LED prožektorių ir vaizdo kamerą reikiama kryptimi.

Prožektorius seklys realiai kontroliuoja 180 laipsnių diapazonu ir 10 metrų atstumu priešais prietaisą esančią teritoriją. Jis suseka į stebėjimo zonas patekusi judantį objektą, pavyzdžiui, žmogų, padaro 20 sek. vaizdo įrašą bei gali pasiusti pranešimą apie įvykį į mobilų telefoną. Tamsiu paros metu prietaisas įjungia apšvietimą, o garso kanalas gali grasinančiai paloti arba transliuoti  iš anksto įrašytą balso pranešimą. Prietaisas maitinamas įprastine 230 V įtampa.

Prietaisas per WiFi komunikatorių įjungiamas  į vietinį internetinį tinklą (LAN). Jūsų telefone ar planšetėje įdiegus programėlę, visus įrengtus seklius galima pasiekti iš bet kur. Telefonu galima prijungti prie pasirinkto prietaiso, matyti realų vaizdą, o reikalui esant, įjungti prožektorių ir apšviesti stebimą teritoriją. Taip pat galima  naršyti atminties saugykloje ir peržiūrėti virš 500 vaizdo įrašų, kurie išrūšiuoti pagal laiko žymę.

Prožektorius seklys  su  kamera yra atsparus aplinkos ir oro sąlygų poveikiui ir yra išbandytas naudoti Lietuvoje tiek vasaros, tiek žiemos metu. IP55, -25C….+50C.

Daugiau informacijos:

https://www.youtube.com/watch?v=LZHKaVSFCdI