Įeigos kontrolė

Įeigos kontrolė

FERMAX METŲ ĮEIGOS KNTROLĖS KATALOGAS

Įeigos arba praėjimo kontrolės sistemas sąlyginaigalima suskirstyti keletu būdų. Vienas jų – autonominės ir centralizuotos. Autonominės įeigos sistemos pavyzdys – paprasčiausia klaviatūra, kortelių ar pakabukų skaitytuvas, turintis savo atmintį ir pats nusprendžiantis, aktyvuoti ar ne tam tikrą įrenginį, reaguojant į vieną ar kitą kodą ar kortelę. Tokia autonominė sistema atlieka daugiau filtracinę, o ne  apsauginę funkciją. Atmintis ribojama keletu šimtų vartotojų. Programavimas vykdomas naudojant programavimo kodą arba vadinamąją “master” kortą, arba tam kartui prijungus skaitytuvą prie kompiuterio.

Centralizuotose sistemose skaitytuvas tik nuskaitokortelės duomenis ir juos perduoda į centrinį procesorių (centralę). Centralė daro sprendimą ir siunčia jį į skaitytuvą. Tai padidina saugumo funkciją ir realizuoja monitoringo galimybę.  Dažnai centralė jungiama prie kompiuterio visam laikui. Tai labai praplečia įeigos sistemos funkcionalumą. Galima fiksuoti ir saugoti kiekvienos kortelės panaudojimo vietą ir laiką, riboti tam tikrų skaitytuvų  aktyvavimą iš principo arba tik tam tikru laiku, nustatyti automatinį limitą, kiek kortelių vartotojų gali būti apibrėžtoje patalpoje, susieti, pavyzdžiui, durų atidarymą su šviesos ar ventiliacijos įjungimu.

Kitas įeigos sistemų sąlyginis skirstymas – pagal identifikavimo objektą. Tai gali būti ranka renkamas kodas, kortelė, pakabukas, žetonas ar moneta, galima naudoti mobilaus telefono Bluetooth sąsają. Siūlome visus Jūsų pageidaujamus variantus.