IP telefonspynės sistema MEET

IP telefonspynės sistema MEET

Žingsnis į ateitį su Fermax – MEET. FERMAX MEET IP sistema pagrįsta SIP P2P infrastruktūra. MEET sistema efektyvi, lanksti ir maksimaliai pritaikoma drąsiems šiuolaikiniams vartotojams, viską galima nusakyti trimis žodžiais: bendravimas, saugumas, komfortas.

Jautrus lietimui 7“ arba 10″ spalvotas ekranas, šalia jau įprastų galimybių atneša į namus daugybę naujų. Ekrane matysite iš kurio įėjimo jums skambina, galėsite išsaugoti svečio nuotrauką, pagarsinti ar išjungti garsinį ryšį, susisiekti su apsaugos postu ar pastato administratoriumi. Balsu galite susisiekti su kitu šeimos nariu Jūsų name prie kito monitoriaus ar net kaimynu, žinoma jeigu pastarasis yra Jūsų „draugų“ sąraše. Galima lauko panelės skambutį peradresuoti į išmaniuosius telefonus (Android ar iOS). Siūlomi keturi monitoriaus spalviniai variantai.

Vartotojas iš namų gali “iškviesti” lauko panelę, pradėti pokalbį, prisijungti prie norimos IP kameros. Pastebėjus nepageidaujamą veiklą šalia Jūsų namo išsikvieskite pagalbą „S.O.S“ mygtuku, o jeigu tai vyksta kurios nors stebėjimo kameros regos lauke – išsaugokite momentines nuotraukas. Puikus sprendimas “Saugiai Kaimynystei“! Pranešimą apie incidentą su nuotrauka nusiųskite apsaugos postui ar administratoriui. Nuotraukas galima perkelti į atminties SD kortelę.

Grįžus namo galite peržiūrėti nuotraukas tų, kurie nesėkmingai bandė užtikti jus namuose ar kada buvo įleisti. Pasižiūrėkite, kas matosi per vaizdo kameras kieme, ar ką veikia vaikai žaidimų aikštelėje. Jeigu tikrai nieko nelaukiate – išjunkite iškvietimo garsą ilgam arba trumpam laikui.

Visus monitorius galima sujungti su lifto valdymo automatika ar apsauginiais jutikliais. Speciali monitoriaus versija puikiai pritaikoma „protingo namo“ automatikos valdymui.

Daugiau informacijos rasite Fermax svetainėje!