Garažo vartų, kelio užtvaro ir kitų pultelių, pakabukų, elektroninių raktų kopijavimo-remonto dirbtuvės

Tikriausiai beveik kiekvienas turime jau ne vieną “pultelį” prisisegę prie raktų. Kiemo vartų, garažo vartų, kelio užtvaro, žaliuzių, prie namų, prie darbo… Mes prie jų jau labai pripratome – patogu, paprasta. Deja pultelį galima pamesti, ant jo užlipti, pasitaiko – šuo apgraužia, neretai netyčia įmetame į balą ar sniegą. Pultelis gali paprasčiausiai sugesti kaip ir visa elektronika. Visais tokiais atvejais mes pasirengę Jums padėti.

 
Mūsų 20 metų patirtis sako, kad nebūna situacijos be išeities. Kopijavimas, remontas, senų sistemų modernizavimas – tai mūsų kasdieninis darbas. Pultas, tai kaip raktas nuo buto. Juk Jūs bet kam to nepatikėtumėte, ar ne?
 
Turite du, tris ar keturis pultelius? Galime pabandyti juos “suvesti” į vieną. Paskambinkite mums, atsiųskite savo pultelio fotografiją elektroniniu paštu. Net praradus paskutinį Jūsų sistemos pultelį, galima rasti sprendimą. Vilniuje ir apylinkėse galime atvažiuoti į vietą. Jeigu norite pultelio, pakabuko ar elektroninio rakto kopijos, prieš važiuojant pas mus maloniai prašome patikrinti, ar tikrai veikia Jūsų turimas pavyzdys. Jeigu kam nors pavestumėte pas mus atvažiuoti – būtinai pasakykite, kurį konkrečiai mygtuką naudojate.
 
Susitarus galime išsiųsti pultelį į “LPexpress” paštomatą arba “DPD” kurjeriu. Telefonu konsultuosime kaip reikia programuoti.
informacija: +370(5)2725532;
vaybininkas Arvydas: mobil. tel. ; +370(685)14116
vadybininkas Nerijus: mobil. tel. +370(655)97853;

Sėkmingai “klonuojamas”, programuojamas  prie įrangos CAME pultelis, BFT MITTO pultelis, NICE pultelis, FAAC pultelis, CLEMSA pultelis, MARANTEC pultelis, V2 pultelis, HORMANN pultelis, BERNER pultelis,  DITEC pultelis, APRIMATIC pultelis, BENINCA pultelis, CARDIN pultelis,  DITEC pultelis, DOORHAN pultelis, GIBIDI pultelis, JCM pultelis, LIFTMASTER pultelis, PRASTEL pultelis, PROTECO pultelis, ROGER  , VGO pultelis.