8 685 14116, 8 655 97853, Ateities g. 10A, Vilnius LT-0830 info@prologika.lt

Interaktyvi sistema LYNX

Interaktyvi sistema LYNX

 

Žingsnis į ateitį su Fermax. Sukurta pagal „Full IP“ technologiją interaktyvi Fermax pasikalbėjimo sistema LYNX drąsiems ir šiuolaikiniams vartotojams viską apie save pasako trimis žodžiais: bendravimas, saugumas, komfortas.

Jautrus lietimui 7“ spalvotas ekranas, šalia jau įprastų galimybių, atneša į namus daugybę naujų. Ekrane matysite iš kurio įėjimo jums skambina, galite išsaugoti svečio nuotrauką, pagarsinti ar išjungti garsinį ryšį, susisiekti su apsaugos postu ar pastato administratoriumi. Balsu galite susisiekti su kitu šeimos nariu Jūsų name prie kito monitoriaus ar net kaimynu, žinoma jeigu pastarasis yra Jūsų „draugų“ sąraše.

Pastebėjus nepageidaujamą veiklą šalia Jūsų namo išsikvieskite pagalbą „S.O.S“ mygtuku, o jeigu tai vyksta kurios nors stebėjimo kameros regos lauke – išsaugokite momentines nuotraukas. Puikus variantas‚ “Saugiai Kaimynystei“. Prijunkite 64 jutiklius prie sistemos monitoriaus ir jie galės dirbti trimis režimais: „visada saugau“ (pvz. gaisro jutikliai), „miego režimas“ (saugomas perimetras, įėjimai), „nieko nėra namie“ (saugo visi jutikliai). Pranešimas apie incidentą bus rodomas monitoriuje ir nusiunčiamas apsaugos postui ar administratoriui.

Grįžus namo galite peržiūrėti nuotraukas tų, kas nesėkmingai bandė užtikti jus namuose ar kada kas buvo įlestas. Pasižiūrėkite, kas matosi per vaizdo kameras kieme ar ką veikia vaikai žaidimų aikštelėje. Šeimininkė įvertins galimybę išjungti liečiamą ekraną 30-čiai sekundžių ar pasinaudoti atgalinės eigos laikmačiu. O jeigu tikrai nieko nelaukiate išjunkite iškvietimo garsą. Pats monitorius lengvai adaptuojamas „protingo namo“ automatikos valdymui.

Jeigu tokia sistema biure, patogu nustatytu laiku įjungti automatinį durų atidarymą klientui nuspaudus iškvietimo mygtuką, o iškvietimo plokitės 3,5“ TFT ekrane rodyti kontaktinius duomenis ar reklaminius pranešimus.